سه شنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۸
خانه >> لولا گازور >> لولا گازور ساده >> فروش لولا گازور ساده

فروش لولا گازور ساده

لولا گازور ساده با تنوع بالا و جنس با کیفیت در فروشگاه¬های اینترنتی به فروش میرسد. این لولا گازور گرچه ابتدا به عنوان یک کالای لوکس وارد ایران شد اما حالا جای خود را در بازار یراق به خوبی باز کرده است.

لولا گازور ساده

لولا گازور ساده

لولای گازور ابتدا از اروپا به ایران وارد شد. قبل از آن لولاهای ساده و معمولی تمام بازار کشور را در دست خود داشتند. حتی زمانی که این لولا وارد کشور شد به عنوان یک یراق لوکس و اشرافی شناخته شد و فقط افراد خاص و پولدار میتوانستند از آن استفاده کنند.
اما کم کم که کاربرد و راحتی این لولا در کشور جا افتاد متقاضیان بیشتری پیدا کرد و کم کم به محصولی روزمره و مناسب تبدیل شد.
امروزه در بازارهای اروپا انواع و اقسام بسیار زیادی از این محصول یافت میشود که هرکدام استفاده¬ی خاص خود را دارند. اما در ایران لولا گازور ساده بیشترین استفاده را دارد و کمتر از بقیه¬ی انواع این لولا استفاده میشود. گران قیمت بودن لولاهای گازور میتواند دلیل این امر باشد.
لولا گازورها بیشتر وارد شده از کشور چین هستند و با قیمت مناسبی در بازار ایران عرضه میشود. بعضی از مدل¬های آن برای مناطق خشک آهنی بوده و برای مناطق مرطوب که خطر زنگ زدن آهن وجود دارد از جنس استیل آن استفاده میکنند.

لولا گازور ساده

ویژگی ها و ساختار لولا گازور

لولا گازور ساده آخر لولا¬ی خود یک پیچ رگلاژ بلند دارد که کیفیت آن آبکاری درجه یک است. این پیچ قطر ۷ میلی متری و طول ۱۹ میلی متری دارد. جنس این پیچ به علت حرکت و استهلاک بالا از بهترین آلیاژ فولاد میباشد. یک فنر که سفتی آن به کاربرد محصول بستگی دارد در آن تعبیه شده است. جنس این فنر هم باید از آلیاژ درجه یک باشد و آبکاری سخت شده باشد.
بدنه¬ی لولا از ورق¬های سنگین درست شده تا استحکام و مقاومت آن بالا برود. یک صلیب چهار سوراخ هم دارد.
یک لولا گازور ساده¬ی عالی باید ریگلاژ پذیری بالا و راحتی در انتهای لولای خود داشته باشد. طراحی قالب آن و تلورانس طراحی قطعات آن اگر دقت بالا نداشته باشد، لولا به خوبی کار نخواهد کرد. با استفاده از ورق¬های سنگین و آلیاژهای عالی فولادی این محصول باید مقاومت و کیفیت فوق العاده¬ای داشته باشد.
لولا گازور ساده عموماً به دوشکل در بازار وجود دارد:

  •  لولا گازور تک مرحله ای
  • لولا گازور دو مرحله ای

که در ایران لولا گازور تک مرحله¬ای بسیار پرطرفدارتر است.

لولا گازور ساده

فروش لولا گازور ساده

همان طور که اشاره شد بیشتر بازار لولا گازور ایران از کشورهای چین و ترکیه تامین میشود. گرچه در کشور خودمان هم این محصول با کیفیت در حد استانداردهای اروپا تولید و حتی صادر میگردد. میتوانید با مراجعه به فروشگاه¬های اینترنتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279
تلگرام